Úterý, 14. července 2020, svátek má Karolína

Natalia Kills (Keery-Fischer (Cappuccini) Natalia) - Osobnosti

K Natalia Kills

Natalia Kills

Natalia Kills

Povolání: Zpěvačka, Textařka
Věk: 33 let
Datum narození: 25.8.1986
Znamení: Panna


více

Natalia Kills vlastním jménem Natalia Keery-Fischer (později přijala příjmení svých prarodičů-Cappuccini) , se narodila 15.srpna 1986 v Bradfordu v Anglii. Natalia nevyrůstala se svými rodiči, ale u babičky Noemi a dědečka Freda. ‚‚Až budu mít miminko, tak to udělám taky tak. Moje máma s tátou ho budou vychovávat a já budu jezdit po světě‘‘ říká Naty.

Natalia se nejprve chtěla proslavit jako hiphopová star! V roce 1995 začala hrát v televizním pořadu New Voices ve kterém hrála roli Pearl pro jednu epizodu.

V roce 2003, vydala svůj debutový singl "Don't Play Nice". K tomuto singlu natočila i videoklip. V té době byly jejím poznávacím znamením drsné rýmy, které rapovala na party-beats.

V lednu 2008 začala Natalia spolupracovat s Will.i.am z hudební skupiny Black Eyed Peas. Všiml si jí, pro její písemné demo EP Wommanequin který představuje píseň "Real Woman".

První hudební video jako Natalia Kills, nazvané "Zombie", bylo uveřejněno dne 29. října 2009 na oficiálních stránkách. Jedná se o promo singl pro její nadcházející debutové album, Perfectionist, které bylo vydáno v březnu 2011.

Natalia je opravdu multitalent! Točí dokonce i svoje miniseriály.
,,V ‚‚Love Kills‘‘ můžu dát prostor své bujné fantazii.‘‘ říká Natalia.
V jedou díle svého miniseriálu Natalia polije auto svého expřítele benzínem a zapálí hoNezařazené Přehrát vše

název jazyk mp3 video přidal
1. Champagne showers
2. Hot Mess
Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.